East Pender Street, Vancouver, BC, Canada
C$950 / month
Property type
student apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
C$950
Rental period
Unlimited
Available from
19-05-2025
Price per m²
C$50
The listing is located at East Pender Street, Vancouver, BC, Canada
Loading map